Інформація про проект

Ідея проекту "Творимо креативні міста в Україні" - зробити доступною інформацію про концепцію творчих міст, поширити напрацьовані ідеї в рамках гри "Місто майбутнього" та поділитися різними підходами та досвідом для використання креативності у розвитку міст та громад в Україні.

Проект реалізується ГО "Творча майстерня "Штука" у співпраці з Британською радою в Україні та Центром міської історії Центрально-Східної Європи.

Основні складові проекту:

  • Креативні інструменти – як зробити міста креативними. В цьому розділі можна знайти матеріали та інструкції по проведенню гри "Місто майбутнього", яка є частиною великого проекту "Творчі міста".
  • Креативні індустрії – цей розділ присвячено креативному підприємництву та культурним індустріям. Тут розміщатимуться аналітичні статті та розмаїта інформації на цю тему.
  • Нова роль міст – міста повинні змінюватися, оскільки економіка майбутнього – це економіка міст та креативу. У цьому розділі ми показуватимемо цікаві приклади змін та інформуватимемо читачів про різні аспекти розвитку сучасних міст.
  • Креативна економіка – це економіка знань та досвіду, в основі якої важливу роль відіграє культура. Тут можна буде також дізнатися про культурну політику міст і держав.
  • Креативні міста - це розділ про ідею та філософію "творчого" міста, появу та розвиток цієї концепції, а також її послідовників.
  • Креативні проекти –  це розділ для тих, хто хоче поділитися своїми ідеями з іншими та показати як креативність працювала в тому чи іншому випадку. Це мережа креативних проектів в Україні (в процесі створення).

Веб-сторінка creativecities.org.ua є українською частиною проекту Британської ради "Креативні міста", метою якого є пошук нових шляхів для покращення якості життя у містах шляхом залучення молодих фахівців з різним життєвим досвідом. Проект розширює знання, мережі спілкування, навички учасників, для того щоб зміцнити голос громади в ухваленні рішень, які мають вплив на місця де ми живемо.

Основний портал креативних міст сreativecities.britishcouncil.org працює в партнерстві з рядом міст і організацій, що діють у розробці інноваційних підходів до міської політики. Участь у проекті дає можливість містам створити конкурентні переваги для себе і залучити творчий талант, який сприятиме їх майбутньому економічному зростанню.

Проект організовано з партнерами в рамках приватних і громадських організацій та європейських міст у Великобританії, Польщі, Чеській Республіці, Угорщині, Словаччині, Словенії, Україні, Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Естонії, Латвії, Литві та Росії.

Трьома напрямками проекту креативних міст Британської ради є:

!!! 
Інформація на веб-сайті не оновлюється, але ми радо розміщуватиме цікаву інформацію тут і на нашій сторінці у facebook (саме тут ми тепер розміщуємо актуальну інформацію), якщо отримаємо листа на електронну адресу terserg[at]gmail.com