Креативна економіка. Форум в Москві

27.01.2012

В кінці 2011 року в Москві відбувся Російсько - британський форум з креативної економіки.

Форум був організований Британською Радою, за підтримки Посольства Великобританії в Москві, та агенцією "Творчі індустрії".

В даний час креативна економіка є стратегічним пріоритетом для зміцнення матеріального добробуту суспільства, збільшення зайнятості населення та посилення соціальної згуртованості.

Британія визнана лідером у цій галузі, в той час як Росія є молодим і динамічним ринком, тільки починаючим перехід від сировинної економіки до економіки інтелектуальних ресурсів.

У зв'язку з цим метою форуму став обмін досвідом між британськими і російськими експертами, а також обговорення основних принципів креативної економіки у відповідності до російської дійсності.

Короткий відео-сюжет про форум:

Переглянути відео з виступів учасників форуму можна на YouTube каналі Britishcouncilrus або на окремій сторінці на сайті British Coucil.

В одному із попередніх дописів ми вже пропонували Вашій увазі виступ Джона Ньоюбігіна (John Newbigin) "Що таке креативна економіка?" тепер ми хотіли б запропонувати переглянути виступ Єлени Зеленцової (агенція "Творчі індустрії") "Креативна економіка як частина державної культурної політики: поточний стан та порядок денний"

Джерело: British CouncilТеги: Економіка досвіду | Креативний кластер