"Вакансії Міста Майбутнього"

07.09.2012

Нещодавно опубліковано короткий звіт, який є вступом до цілей, діяльності та впливу проекту "Вакансії Міста Майбутнього". Звіт написаний Томом Флемінгом (Tom Fleming) з Creative Consultancy.

Створення робочих місць для молоді є одним із найбільших завдань, що стоять перед Європою сьогодні. Проект "Вакансії Міста Майбутнього" відповідає на виклик росту безробіття серед молоді шляхом демонстрації потенціалу творчих індустрій у співробітництві між містами.

Майбутнє Європи знаходиться в містах, але сьогоднішні містах не є настільки ефективними у вихованні талантів і підтримки процвітання креативного бізнесу. Уже більше 70% населення живе в містах і ця цифра буде постійно зростати. Проте в містах Європи не вистачає можливостей працевлаштування для молодих людей. Особливо дефіцитних робочих місць для молоді спостерігається у малих містах.

Звіт "Вакансії Міста Майбутнього" має на меті продемонструвати, яким чином міста, через ефективне міжнародне і міжсекторальне партнерство, можуть забезпечити сприятливі умови для молодих творчих талантів бути залученими до реструктуризації та відновлення зростання економіки. Ключовим у цьому процесі є розвиток більш ефективного переходу від освіти до ринку праці. 

У звіті також подано рекомендації як інвестувати в культуру та творчість, а також представляє підходи до створення робочих місць для молодих людей.

Серед case studies згадується приклад з України - проект "Велика Ідея" Garage Gang Kollektiv (GGGGK).

Довідка:

Проект "The Future City Jobs" реалізовано за підтримки програми зайнятості та соціальної солідарності Європейського Союзу - ПРОГРЕС (2007-2013). Проект очолювала Британська рада, з партнерами, які представляють шість міст із шести країн-членів ЄС: Глазго (Британія), Прага (Чеська Республіка), Сан-Себастьян (Іспанія), Седертальє (Швеція), Талін (Естонія) і Вроцлав (Польща).

Нижче запрошуємо до перегляду звіт пілотного проекту в галузі креативних індустрій "Вакансії Міста Майбутнього" Креативні робочі місця для європейської молоді" (Future City Jobs. Creative Jobs for Europe’s Young People: A Creative Industries Pilot Project)Теги: Творчі міста | Креативний кластер