Результати студенського пленеру

14.10.2011

28 вересня закінчився зініційований Музеєм Ідей міжнародний студентський пленер "Люди-Ріка-Місто. Львів'яни-Полтва-Львів".

14 учасників пленеру досліджували протягом 10 днів соціокультурний та екологічний аспекти стану Полтви, а також працювали над ідеями ревіталізації нашої ріки. 

Гідроекологи провели дослідження хімічного складу води джерел на Високому замку, у парках "Погулянка", "Залізні води" та у самому руслі Полтви, що протікає під містом. 

Група студентів-соціологів з ЛНУ ім. І.Франка розробила анкету для соціологічного дослідження на тему "Соціальне значення Полтви очима львів’ян" та провела фокус-групову дискусію "Що ви знаєте і думаєте про Полтву ?".

Майбутні архітектори намагались привернути увагу львів'ян до невидимої ріки різними мистецькими засобами. Зокрема, створили у мережі Facebook сторінку нашої ріки, розробили логотип Полтви, який потім використали для маркування русла ріки у центрі міста та на наліпках пляшок з "полтв'янською" водою.

У парку Погулянка студенти провели перформанс "Подарунок від Полтви", прикрасивши джерело, з якого місцеві мешканці беруть воду, білими стрічками. Також завдяки їх ініціативі на проспекті Шевченка з'явились голубі рибки, які нагадували львів'янам про існування тут ріки.

У неділю учасники провели на проспекті Шевченка акцію "ПолтВакації або Вихідні на Полтві" – усім охочим пропонували позасмагати на "берегах" ріки, повудити рибку, запустити паперові кораблики, скуштувати "річкової" води і под.

Пленер відбувся завдяки підтримці Фонду Гайнріха Бьолля, Центру міської історії Центрально-Східної Європи та Німецького товариства міжнародного співробітництва.

З результатами роботи кожної групи учасників пленеру можна на сайті Музею Ідей

Нижче можна переглянути матеріали міжнародного студентського пленеру "Люди-Ріка-Місто. Львів'яни-Полтва-Львів".Теги: Громадський простір | Творчий класGet the Flash Player to see this player.