Конференція "Стан та перспективи Полтви"

16.02.2011

Міжнародна науково-практична конференція "Стан та перспективи Полтви" проходила 19-20 листопада 2010 р. у приміщенні Центру міської історії Центрально-Східної Європи. 

Перший день конференції висвітлив історичні, соціокультурні та технічні аспекти стану Полтви, а також надав можливість з перших вуст почути про схожий досвід інших міст.

Під час семінару, наступного дня, учасники працювали над визначенням потенціалів Полтви у Львові. Їм була надана можливість розвинути та презентувати ідеї щодо майбутнього Полтви та методів реалізації її соціальних, економічних, екологічних та культурних потенціалів.

На конференцію приїхали міжнародні експерти з питань ревіталізації міських річок в Європі.

Ідея проведення конференції та семінару ініційована Музеєм Ідей, львівською громадською організацією у складі проекту "LeoPoltvis", який розпочався ще 2008 та має на меті порятунок львівської ріки Полтви, як осередка культурного та соціального життя міста. 

Організатором конференції та семінару є cпільний українсько-німецький проект Німецького товариства технічного співробітництва (GIZ), що займається розвитком міста та оновленням старої частини Львова.

Семінар співорганізовував Центр міської історії Центрально-Східної Європи - це неприбуткова організація, що підтримує громадські та культурні ініціативи і займається дослідженням історії міста.

Ціллю конференції та семінару був початок дискусії про ріку, як про частину міського пейзажу для покращення якості життя мешканців.

Інформацію про конференцію на веб-сторінці проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова"

Доповіді та презентації учасників конференції на веб-сторінці Музею Ідей

Get the Flash Player to see this player.