Конкурс плакатів про Полтву

17.02.2011

В рамках проекту "LeoПолтвіс" Львівська громадська організація Музей Ідей у січні 2010 р. проводить міжнародний конкурс на кращий плакат "Врятуймо Полтву".

Проект LeoПолтвіс присвячений відродженню єдиної, колись повноводної, львівської ріки, в якій водилось чимало риби і по якій ходили до Балтійського моря рибацькі та торгові барки, ріки, яка вже більше століття тече підземними тунелями міста, бо її перетворили на основну каналізаційну артерію густонаселеного Львова.

Метою проекту є насамперед привернення уваги до Полтви серед львів'ян, висвітлення її на європейському та світовому рівні.

Це не тільки морально-етична та екологічна проблема Львова, але і проблема порятунку історичного центру міста - світової архітектурної спадщини, що потерпає від деструктивних геологічних процесів, спричинених діяльністю цього "природного колектора".

Мета конкурсу:

Даний конкурс дозволить висвітлити дану тему серед соціуму Львова завдяки розміщенню бігбордів з плакатами "Врятуймо Полтву" та привернути увагу громадськості, міських, державних організацій і засобів масової інформації до цієї проблеми, надасть можливість львів’янам краще пізнати свою ріку, побачити реальну проблему на "власні очі", заохотить мешканців до активної участі у проекті порятунку ріки.

Детальніше інформація про конкурс плакатів на веб-сторінці Музею Ідей

Get the Flash Player to see this player.