Гра "Місто майбутнього"

Гра "Місто майбутнього" - це дводенна подія, впродовж якої мешканці твого міста, різні за фахом, кваліфікацією, досвідом і світоглядом, об'єднаються задля спільної мети - виробити найкращу ідею про те, як покращити якість життя у вашому місті.

Гра - це конкурс на кращу ідею, яка може вирішити нагальні або довготривалі проблеми, які постають перед містом. Після представлення своїх ідей ви випробовуватимете їх у реальному житті, зустрічаючись з представниками місцевої громади, досвідченими фахівцями і міською адміністрацією. Ваша ідея повинна бути інноваційною, важливою для громади, і, зрештою, здійсненною і життєздатною.

Гра стимулює формування нового мислення стосовно викликів, що постають перед містом у зв'язку з глобалізацією, міграцією, кліматичними змінами, урбанізацією, безпекою та існуючими соціальними потребами. Гравці конструюватимуть свій образ ідеального міста майбутнього і працюватимуть як справжні стратеги.

Гра прагне об'єднати небайдужих людей, які завзято намагаються змінити світ на краще і прагнуть особистого розвитку. Це люди, які люблять своє місто, готові допомогти зробити його кращим місцем для життя, роботи і відпочинку, зацікавлені працювати у команді, спілкуватися, незважаючи на обмеження чи культурні відмінності.