Про гру

"Гра Місто Майбутнього" - це насамперед інструмент генерації ідей: гра стимулює формування нового мислення стосовно викликів, що постають перед містом у зв'язку з глобалізацією, міграцією, кліматичними змінами, урбанізацією, безпекою та існуючими соціальними потребами.

Крім того, гра – це ще й комунікативний засіб, адже вона передбачає широке залучення організацій та окремих осіб, сприяючи розвитку партнерських відносин між ними з єдиною метою - зробити місто кращим, щасливішим, здоровішим та процвітаючим.

Методику гри "Місто майбутнього" розробила Британська Рада у співпраці з  партнерами із Великобританії: Центром місцевих економічних стратегій (CLES – Centre for Local Economic Strategies) і Центром міського життя м. Манчестера (URBIS – Manchester’s Centre of Urban Life).

Гра Місто Майбутнього – це основна частина міжнародного європейського проекту Британської Ради під назвою "Творчі Міста" (Creative Cities), метою якого є віднайти шляхи покращення якості життя міських спільнот, залучаючи молодих, енергійних і впливових людей.

Проект втілюється в життя спільно з партнерськими організаціями і міськими адміністраціями у Великобританії, Польщі, Чеській Республіці, Угорщині, Словакії, Словенії, Україні, Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Естонії, Латвії, Литві й Росії та триватиме до 2011 року.

Проект складається з кількох компонентів, об’єднаних однією метою: генерація ідей і розробка практичних кроків задля покращення життя в містах за участі представників міських спільнот, влади і фахівців. Окрім того, в рамках проекту проводяться різноманітні креативні події та продовжується творчий пошук, покликаний вивчати фактори, що стимулюють чи, навпаки, шкодять творчому життю сучасних міст.