Нові рішення покращення життя в мегаполісах

08.04.2011
Модель будинку майбутнього, представлена німецьким концерном "Siemens"

Забруднене повітря, сміття, нестача води – якість життя у світових мегаполісах стає дедалі гіршою. Над вирішенням цих проблем працює низка німецьких фірм. Свої ноу-хау деякі з них представили на Ганноверському ярмарку.

До Ганновера цього року приїхало 6,5 тисяч учасників з 65 країн світу

Особливою родзинкою програми став підрозділ "Metropolitan Solutions", у якому показані проекції щодо життя у велетенських агломераціях. Наприклад, яким чином у великих містах в майбутньому буде організоване енергопостачання за допомогою розумних мереж, який вигляд матиме транспорт майбутнього, як зробити енергоефективнішими будинки та як краще можна буде вирішувати проблему сміття, каналізації та питної води.

Низку інших перспективних розробок представлено в павільйоні Metropolitan Solutions.

Приміром, один з таких проектів пропонує перетворити сміття на енергоносій. При спалюванні побутового сміття його потенційна енергія витрачається намарне. Нова технологія, розроблена німецькими спеціалістами, має замінити собою традиційний процес знищення відходів.

Ще одна перспективна новинка – модель будинку майбутнього, представлена німецьким концерном Siemens. Такий будинок не лише споживає енергію, але й сам її продукує.

Нині майже 900 мільйонів людей на планеті мають обмежений доступ до питної води. У павільйоні Metropolitan Solutions широко представлені технології з водоочищення, водопостачання, а також ефективного використання стічних вод. Але наскільки реально втілити такі дорогі промислові розробки в інфраструктурі міст, розташованих, як правило, в країнах, що розвиваються?

Детальніше дивіться статті про Ганноверський ярмарок та павільйон Metropolitan Solutions на DW World

фото: SiemensТеги: Глобалізація | Творчі міста