Фестиваль МедіаДепо 2011

16.08.2011

У 2011 році проект МедіаДепо проходитиме під гаслом "Чому страждає Прометей?".

Реалізація проекту відбуватиметься на території Музею Ідей (вул. Валова 18а), КМЦ "Дзига" (вул. Вірменська 35), Центр міської історії (вул. Богомольця, 6).

Прометей як метафора прагнення людини до "техне" прийшов у європейську культуру завдяки грекам. Міф про Прометея унаочнює нам антропологічну сутність техніки при цьому засвідчуючи страх людини перед останньою.

Головний фокус цьогорічної події – це мистецтво у добу технологічних катастроф: який стосунок існує між техне, технологією, мистецтвом та людським мисленням.

У 2011 році людство відзначає 50-річчя польоту людини у космос і разом з цим 25-річчя Чорнобильської катастрофи. Прометей дав людям техне (ремесла) але ми й досі маємо з цим проблеми. Чи мистецтво може допомогти?

Особливістю цьогорічного МедіаДепо є участь британського дуету Semiconductor з інсталяцією "Сонячний вітер" та презентації, майстер клас і перфоманс від Вроцлавського центру медіа мистецтва.

Ми переглянемо твори минулорічних переможців найважливішого європейського фестивалю медіа-мистецтва Арс Електроніка, ознайомимося з творчістю російського проекту Кібер Брати та румунського фестивалю Сімультан.

Усі бажаючі зможуть прийти з власними ноутбуками та взяти участь у майстер-класі від ВРО по використанню вільного програмного забезпечення для створення сучасного мистецтва.

На додаток у Львові відбудеться світова прем’єра проекту "EU Tracer" – аудіовізуального інтерактивного перфомансу Павела Яніцкого.

МедіаДепо - це місце зупинки і сходження розмаїтих напрямів і скерованостей сучасної культури, своєрідна платформа для популяризації та розвитку сучасного мистецтва. На базі цієї платформи ми прагнемо представляти та опрацьовувати нові концепції виробництва, представлення та обговорення культурно-мистецьких продуктів.

Детальніше про проект та програму заходу можна переглянути на веб-сайті МедіаДепоТеги: Громадянське суспільство | Копірайтні мистецтва