Ініціатива "Не кидай матір"

31.08.2011

Соціально відповідальний проект компанії ASUS спільно з ІТ рухом "de:coded" для забезпечення комп'ютерами один дитячий будинок у Львівській області.

В рамках ініціативи заплановано зібрати як мінімум 20 ПК, які, сумісно із 3D проектом фонду Святослава Вакарчука, будуть передані в один із дитячих будинків Львівської області  на Миколая - 18-19 грудня.

Тлумачення:

  • по-перше, хочемо привернути увагу суспільства до тих, хто, нажаль, живе без материнської турботи й підтримки.
  • по-друге, матір'ю всі звикли називати материнську плату — серце кожного ПК. І замість того, щоб викидати або марнувати вже не потрібні вам комплектуючі - закликаємо віддати їх тим, кому вони дійсно потрібні.

Будь ласка передавайте організаторам старий, але ще "бойовий" монітор, корпус, хард, материнку, шматочок оперативки, мишечку (бо вже собі купив іншу)

Полюбляєте нові мультифункціональні девайси? - А хто їх не любить?! Та чи замислювались Ви колись про те, що хтось не має навіть звичайнісінького комп’ютера? Ви вже не уявляєте без нього свого життя, навчання, роботи. А хось навіть не мав змоги доторкнутися до нього, подивитись, як працює цей геніальний винахід людського інтелекту, що так серйозно увійшов до нашого життя.

Давайте разом допоможемо діткам із дитячого будинку - дамо їм змогу навчитись, подивитись, спробувати.

Деталі на вебсторінці руху "de:coded"Теги: Громадянське суспільство | Соціальне підприємство