Лекція про розвиток нових міст

18.11.2011

Британська Рада в Україні та Книгарня "Є" представляють спільний проект "Європейський досвід: Сполучене Королівство", покликаний ознайомити українське суспільство з найкращими здобутками зрілої демократичної системи Великобританії.

Проект включає в себе лекції, публікації та зустрічі з відомими британськими науковцями, митцями, журналістами й політичними діячами.

21 листопада 2011 року о 19:00 Книгарня "Є" (Київ, вул. Лисенка, 3) відбудеться лекція Кріса Мюррея "Розвиток нових міст та децентралізація міського управління у Великобританії".

У своїй лекції Кріс Моррей розповість про наслідки урбанізації для сучасного світу, роль творчих індустрій у міській регенерації, проблему ідентичності молодих міст та переваги децентралізації влади. Лекція розрахована на широке коло слухачів.

Кріс Мюррей - директор асоціації "Core Cities" ("Основні міста"), що об’єднує центри восьми адміністративних регіонів Англії - Бірмінгем, Брістоль, Ліверпуль, Лідс, Манчестер, Ноттінгем, Ньюкасл та Шеффілд. Асоціація створена у 1995 році задля вироблення спільної політики інтересів в інститутах Європейського Союзу без участі Лондона.

Джерело: Британська рада
фото: Радіо СвободаТеги: Творчі міста | Культурна демократія