Перспективи велоруху в українських містах

06.12.2011

6-7 грудня у Львові проходитиме міжнародний семінар "Розвиток сталої міської мобільності: майбутнє за велорухом" в рамках українсько-німецького проекту "Стала мобільність в українських містах" .

Організаторами заходу виступають Німецьке Товариство Міжнародного Співробітництва (GIZ) та Львівська міська рада.

Семінар розпочинається о 9:00 год., його проводитимуть іноземні експерти з питань організації велосипедного транспорту та створення велосипедної інфраструктури та вітчизняні міські проектанти.

Учасниками семінару стануть представники місцевих органів самоврядування, проектних установ, громадських організацій, ДАІ та фахівці з питань транспортної інфраструктури.

Загалом на семінарі будуть представлені понад 10 українських міст.

Мета семінару - підведення підсумків 2011 року та продовження дискусії заради спільних проблем і шляхів вирішення у 2012 році та налагодження співпраці між містами, зацікавленими у розвитку міського велотранспорту.

Як зазначають організатори, транспортні затори, викиди шкідливих газів, висока смертність на дорогах є наслідками надмірного використання приватного автотранспорту та проектування доріг, яке тільки поглиблює, а не вирішує проблем. І для розв'язання цих проблем потрібен інший підхід і розвиток альтернативного пересування.

Проект GIZ "Стала мобільність в українських містах" фінансується Федеральним міністерством навколишнього середовища, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMU).

6 грудня семінар пройде у  Львівській міській раді, велика сесійна, а 7 грудня – у прес-клубі, на пр. Шевченка 9.

Джерело: ЛМР
Фото: dyak.com.ua

Детальніше про проект "Стала мобільність в українських містах"Теги: Громадянське суспільство | Творчі міста