Форум "Креативне місто"

08.12.2011
Фото з конкурсу на кращий логотип Кіровограду

Міжнародний форум "Креативне місто" відбудеться у Кіровограді 21 січня 2012 року. Участь у ньому візьмуть відомі закордонні й вітчизняні експерти з питань розвитку та брендингу міст, серед яких Бруно Мюллер (м. Берн, Швейцарія), Ніна Літвінова (м. Санкт-Петербург, РФ), Денис Зінгалов (м. Москва, РФ), Олег Соскін (м. Київ, Україна), Денис Богуш (м. Київ, Україна).

Спеціальний гість Форуму - британський експерт з інноваційних проектів, фахівець з розвитку міст зі світовим ім'ям Чарльз Лендрі. Протягом дня кожен з експертів читатиме лекцію на тему, безпосередньо над якою він працює.

Мета заходу - просвітницька - надати представникам українських міст практичні знання з інноваційних стратегії розвитку територій, інститутів самоврядування та громадянського суспільства, а також створити умови для налагодження ділових відносин між представниками органів місцевого самоврядування, експертними співтовариствами, громадськими об'єднаннями та міжнародними організаціями, що працюють у сфері розвитку міст.

До числа організаторів Форуму входять Кіровоградський обласний Інформаційно-ресурсний центр, Кіровоградський обласний Центр підвищення кваліфікації державних службовців та Кіровоградський обласний благодійний фонд "Розвиток Кіровоградщини".

Джерело: kirovograd.net
Фото: novosti.kr.uaТеги: Творчі міста