Школа для менеджерів та організаторів фестивалів

26.01.2012

Британська Рада та Goethe Institut в Україні оголошують прийом заявок на участь у Фестивальній зимовій школі, яка відбудеться у Києві 29 лютого – 3 березня 2012 року.

До участі запрошуємо фестивальних менеджерів та організаторів, які прагнуть обмінятись актуальним досвідом проведення таких подій та довідатись про кращі практики фестивального менеджменту у Великій Британії та Німеччині.

Тренінговий компонент Зимової школи присвячений трьом ключовим аспектам: баченню, програмуванню та фінансуванню фестивалів.

Тренінг вестимуть двоє фахівців з фестивального менеджменту -Ебігейл Керні (Велика Британія) і Екхард Тіманн (Німеччина). Модеруватиме Зимову школу Богдан Шумилович (Центр міської історії, Львів).

Робоча мова - українська, забезпечуватиметься переклад з англійської і німецької.

Окрім закритих тренінгових сесій для відібраних учасників, під час Зимової школи відбудуться відеоконференції з представниками провідних британських і німецьких фестивалів та публічні дискусії з українськими фестивальними менеджерами.

Попередня програма:

  • 29 лютого - Фестивальне планування: бачення і стратегія.
  • 1 березня - Фестивальна програма: баланс між якістю, ризиками та аудиторією.
  • 2 березня - Фінансування: зацікавлені сторони (стейкхолдери) і спонсори.
  • 3 березня - Український кейс.

Як подати заявку:

Кандидати повинні мати щонайменше дворічний досвід організації і проведення фестивальних подій та прагнути застосувати міжнародний досвід у своїй роботі. Відвідування всіх елементів програми, дискусій та неофіційних зустрічей обов'язкове, і є підставою для отримання свідоцтва про участь у Школі.

Участь у Фестивальній зимовій школі є безкоштовною, але відібрані учасники мають взяти на себе вартість проїзду і проживання у Києві. Кількість місць обмежена, тому подана заявка не гарантує участі.

Для подання заявки скачайте і заповніть аплікаційну форму та надішліть її до 1 лютого 2012 року на адресу kuma@kiew.goethe.org

Контакти для кандидатів та учасників:

- Анна Бубнова, Британська Рада, anna.bubnova@britishcouncil.org.ua

- Михайло Юрченко, Goethe-Institut, mykhailo.iurchenko@kiew.goethe.org

Джерело: Британська Рада
фото: BigpictureТеги: Творчий клас | Креативний кластер