Конкурси в рамках проекту сприяння соціальному підприємництву

02.02.2012

Антикризова гуманітарна програма Міжнародного фонду “Відродження” та консорціум партнерів у складі Британської Ради в УкраїніФонду Східна Європа,“PricewaterhouseCoopers в Україні”, “Ерсте Банку” й Українського Фонду підтримки підприємництва оголошують два конкурси в межах проекту “Сприяння соціальному підприємництву в Україні”. 

Мета конкурсу “Підтримка ресурсних центрів із розвитку соціального підприємництва в Україні” – підтримати не менше трьох центрів сприяння соціальному підприємництву на базі громадських організацій, благодійних фондів або вищих навчальних закладів для сприяння комплексному розвитку цього сектору в Україні. 

Мета конкурсу “Надання фінансової підтримки на реалізацію кращих бізнес-планів громадських організацій і благодійних фондів із розвитку соціальних підприємств” – підтримати реалізацію інноваційних бізнес-планів щодо розвитку соціального підприємництва, розроблених громадськими організаціями та благодійними фондами.

Кінцевий термін подання заявок – 2 березня 2012 року.

Учасниками конкурсів можуть бути українські громадські організації зі статусом юридичної особи, керівники чи співробітники яких брали участь у тренінгах із розвитку соціального підприємництва в листопаді 2011 року та січні 2012 року й одержали відповідний сертифікат.

Громадські організації повинні мати значний досвід у сфері надання соціальних послуг уразливим верствам населення та досвід роботи з місцевими органами влади, бізнесу та ЗМІ. 

Проект започатковано 2010 року для сприяння подальшому розвитку соціальних підприємств в Україні, удосконалення знань і навичок керівників наявних соціальних підприємств, посилення потенціалу та конкурентоспроможності соціальних підприємств на ринках товарів і послуг, а також поширення інформації щодо сутності соціального підприємництва. 

Соціальне підприємство – це бізнес, що має переважно соціальні цілі та спрямовує прибутки на саморозвиток, громадські справи чи вирішення гострих суспільних проблем.

Джерело: МФВ
фото: ГуртТеги: Соціальне підприємство