Брошура про ревіталізацію частини Підзамча

03.02.2012

Вийшла в світ брошура - Ревіталізація прихованої світової спадщини у Львові. 

Це видання містить бачення молодих спеціалістів, що навчаються в Технічному університеті Берліну щодо розвитку Підзамче - найстарішого та одного з найцікавіших історичних районів Львова, що чекає свого відродження.

В травні 2011 року сімнадцять студентів з 13 країн світу, що навчаються за магістерською програмою зі спеціальності "Менеджмент містопланування" протягом двох тижнів перебували у Львові та досліджували території історичного району Підзамче.Це стало можливим завдяки співробітництву між Технічним університетом Берліну та українсько-німецькиим проектом "Муніципальний розвиток та оновлення староїчастини міста Львова".

В цій брошурі молоді спеціалісти представили пропозиції щодо облаштування пл. Св. Теодора, можливості покращення ринку Добробут, можливостей ефективного керування ситуацією в окремих кварталах, прив’язки території до Високого замку та середмістя, а також приклади сучасної архітектури в контексті історичної забудови.

Співпраця між Берлінською політехнікою та проектами GIZ, що займаються містоплануванням, має багаторічну традицію.

Джерело: "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова"

Запрошуємо до перегляду брошури "Ревіталізація прихованої світової спадщини у Львові" (англійською мовою)Теги: Громадський простір | Творчі міста