Арт путівник по Херсону

20.03.2012
Обкладинка арт путівника

В Херсоні створенням мистецького путівника зайнявся Центр молодіжних ініціатив "Тотем" . До його створення долучилося понад 50 авторів, які надали свої тексти, фотографії та ілюстрації.

Це не звичайний путівник. Це – абетка для тих, хто хоче зрозуміти, у чому ж секрет особливого шарму Херсону.

Путівник побудований по принципу абетки понять та явищ, до яких самі херсонці іноді вже настільки звикли, що навіть не помічають, а для іноземного гостя Херсон – це дуже колоритне місто.

Херсон став першим містом, яке підготовило свій мистецький путівник і презентуватиме його до Дня міста.

Альтернативний путівник пропонує побачити інший Херсон - сповнений колориту та справжнього життя: послухати вуличних музикантів, погодувати голубів на вул. Суворова, відвідати нетипові музеї, про які не знають навіть самі херсонці, побачити Херсон з висоти пташиного льоту - і ще багато незвичних речей, які зроблять перебування у Херсоні незабутнім!

У зборі матеріалів для путівника приймали участь усі бажаючі через веб-сайт Тотему або групу в facebook, яка досі є активною. 

Планується, що найближчим часом побачить світ доповнене перевидання арт путівника по Херсону.

Відео презентації путівника на даху міської ради Херсону.

Довідка:

В 2011 році Європейський культурний фонд, Українська мережа культури, Центр культурного менеджменту (Львів) запропонували Україні ідею створення мистецьких путівників в 7 містах. 

За право участі в цій програмі боролося багато міст, але в число міст-переможців увійшли Київ, Донецьк, Львів, Харків, Одеса, Івано-Франківськ і Херсон. Інші міста презентуватимуть свої путівники до травня 2012 року.

Детальніше дивіться на сайті Української мережі культуриТеги: Творчі міста | Копірайтні мистецтва