Креативні проекти Української мережі культури

16.05.2012

22 травня з 17:00 до 22:30 у музеї Івана Гончара (Київ) відбудеться презентація проектів, які підтримують створення Української мережі культури

Протягом року митці та менеджери з України працювали над різноманітними культурними проектами, співпрацювали з партнерами з Європейського Союзу, залучали до жвавих дискусій широку мистецьку спільноту та місцевих мешканців.

Програмою заходу передбачено представлення альтернативних мистецьких путівників Києвом, Львовом, Івано-Франківськом, Херсоном, Харковом, Одесою та Донецьком. 

Кожен проект мистецького путівника – унікальний, адже для кожного міста розроблялася своя концепція

Альтернативні путівники розповідають та показують міський простір по різному – у друкованих виданнях через вже сформовані або нові образи міста теперішнього і минулого, через тексти та візуальні образи або через віртуальні сторінки, які залишають можливість для нових авторів.

Завдяки цим путівникам Ви зможете зовсім по-іншому побачити ці міста!

Також, 30 мистецьких інноваторів з усієї України та Європейського Союзу представлять результати міжнародного проекту "Тандем". 

Будуть представлені найцікавіші мистецькі пошуки в усіх жанрах сучасного мистецтва. 

Окремої уваги заслуговуватиме унікальна "мультимедійна платформа Україна", за допомогою якої і відбуватимуться усі представлення. Під час заходу відбудеться офіційне оголошення тендеру на використання платформи.

Подія у facebook
Детальніша інформація про подію на веб-сайті УМК
Детальніше про мистецькі путівникиТеги: Креативний кластер | Мережеве суспільство | Громадський простірПідпишіться на нашу
Розсилку