Нові можливості для втілення креативних проектів

04.09.2012

В останні дні літа стало відомо про старт двох ініціатив, які спрямовані на фінансування суспільно значимих ідей та проектів із залученням підтримки від інтернет спільноти.

На початку вересня було запушено "Спільнокошт" на Великий Ідей. Спільнокошт або фінансування від спільноти (англ. crowd funding) - це колективне зусилля людей, які об'єднують свої фінансові можливості для підтримки творчих та підприємницьких задумів інших людей.

Унікальним є те, що цей проект запущено саме за принципами співфінансування. Завдяки інтернет спільноті та громадськості вдалося зібрати необхідні кошти для реалізації ідеї створення цього ресурсу. Тепер якщо у Вас є креативний проект, але бракує коштів на його реалізацію є можливість залучити кошти спільности розповівши про проект на сайті Спільнокошту.

Про дієвість нового механізму для України у пошуку фінансових ресурсів говорить той факт, що уже перший проект під назвою "Декаданс Бере Своє" розміщений на "Спільнокошті" отримав більше ніж 100 % фінансову підтримку.

Ще один ресурс спрямований на підтримку соціально-корисних інтернет проектів стартував за підтримки Кабінету Міністрів України. Інтернет спільнота може долучитися до вибору найкращих проектів, які будуть представлені в кінці  вересня.

SocialBoost - це конкурс-хакатон ідей та авторських проектів, здатних cтворити умови для прямого якісного діалогу між громадським суспільством та органами влади, змінити громадську свідомість людей, та напряму впливати на якість життя як кожної простої людини зокрема, так і всієї країни в цілому.

До участі у конкурсі приймаються як просто ідеї, так і робочі прототипи, єдина умова - ваша ідея має реалізовуватися засобами інтернет/мобільних технологій.

Виходячи з мети конкурсу є великий потенціал для перемоги ідеї у ділянці smart city. Наразі цей конкурс є одно-разовою подією і не відомо чи він буде продовжений у майбутньому.

Сподіваємося, що завдяки таким ресурсам в Україні збільшиться кількість реалізованих креативних проектів та ідей.

Фото з сайту Tech CocktailТеги: Мережеве суспільствоПідпишіться на нашу
Розсилку