Форум "Smart City 2012"

23.10.2012

23-24 жовтня 2012 р. в ВЦ AKKO "Інтернешнл" у Києві відбудеться міжнародний спеціалізований форум з виставками, тематичними сесіями, конференція які представлятимуть провідні світові технології, обладнання та рішення для міст.

Форум проходить за підтримки Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, за сприяння Конфедерації будівельників України та Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

Ціль форуму: популяризація та сприяння сталому розвитку муніципальних утворень як якісного, безпечного, ефективного і дружнього природі та людям навколишнього середовища.

В рамках форуму відбуватиметься:

  • експозиція, що представляє лідерів ринку і демонструє останні новинки і досягнення компаній;
  • максимально практична й ділова насичена програма конференції;
  • спікери - провідні експерти галузі, топ-менеджери компаній-лідерів ринку, керівники держструктур, юридичних і фінансових організацій.

Учасники Форуму, у відкритій дискусії, зможуть обговорити питання розвитку міст, сучасні аспекти міського життя. 

В рамках форуму будуть розглянуті нові підходи до містобудування, безпеки, екології, житлової і транспортній інфраструктурі, соціальній сфері.

24 жовтня о 10.00-11.30 відбудеться круглий стіл: "Перспективи застосування SMART технологій у розвитку муніципальних інфраструктур в Україні".

У роботі круглого столу візьмуть участь представники: Конфедерації будівельників України (КСУ), Представники ЄС в Україні, Української Федерації Індустрії Безпеки (УФІБ), НКРСІ, Національного технічного університету України "КПІ" та інші громадські організації.

Джерело: smart-expo.com.uaТеги: Творчі містаПідпишіться на нашу
Розсилку