Можливості для урбаністів

15.02.2013

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві запрошує взяти участь у:

Cьомому Конкурсі малих грантів 2013 громадські (неприбуткові) організації та ініціативні групи з України, які вмотивовані за допомогою практичних і невеликих за обсягом активних дій (проектів) зробити внесок у розвитку громадянського суспільства в Україні та долучитися до активної участі в демократичних процесах у своєму оточенні як на локальному, так і на державному рівнях.

Серед тематичних пріоритетів, які будуть підтримані в 2013 році є Громадська активність у розвитку міста (участь громадян у ревіталізації й модернізації міського простору; пошук механізмів залучення громадських і культурних ініціатив до процесів планування та розвитку міста; соціальне мистецтво та репрезентація різноманіття (у сенсі "human diversity") в урбаністичному ландшафті.

Детальніше - http://www.ua.boell.org/web/117-633.html

27 по 31 травня 2013 року у Києві відбудеться  п’ятиденний міжнародний воркшоп "ФРУНЗЕ 35 – переосмислюємо промзону". Предметом воркшопу є занедбана індустріальна зона площею приблизно 15 000 м² і будівля колишньої броварні, а пізніше заводу солодових екстрактів, що знаходяться в одній з найстаріших частин Києва, Подолі, по вулиці Фрунзе 35.

Ідея воркшопу полягає в тому, щоб започаткувати нову практику співпраці представників різних соціальних і фахових середовищ у сфері розвитку міста при розробці планів забудови та благоустрою міських територій. 

Всі учасники і учасниці, серед яких можуть бути архітектори та містопланувальники, географи, культурологи, соціологи, економісти, службовці органів місцевої влади, приватні підприємці та активісти громадських організацій, працюють разом над розробкою концепції ревіталізації території колишнього заводу по вулиці Фрунзе 35.

Прийом заявок на участь у міжнародному урбаністичному воркшопі "ФРУНЗЕ 35 - переосмислюємо промзону" продовжено до 22 березня 2013 р.

Детальніше - http://www.ua.boell.org/web/index-645.html

Джерело: Велика Ідея
Теги: Постіндустріальне суспільство | Громадянське суспільствоПідпишіться на нашу
Розсилку