Майстер-клас із брендингу міст

14.03.2013

23 березня 2013 року у м. Вінниці в приміщенні міської ради відбудеться майстер-клас із брендингу міст "Як розбудити приспану красу українських міст".

Майстер-клас організовує Інститут розвитку міст (Вінниця) спільно з нідерландськими експертами-урбаністами Робертом ван Гамереном і Дірком ван Пайпом.

Довідка:

Роберт ван Гамерен (1951) – інженер-урбаніст, який має досвід у розробці концепцій розвитку міст та управлінні процесами в Нідерландах як у "країні велосипедів". Здобув освіту в одному з найкращих технічних навчальних закладів Європи, Дельфтському Технологічному Університеті, за спеціалізацією "міське планування".

Область діяльності: містобудування, міська реконструкція,оновлення міст, проекти, які поєднують міське будівництво та міський розвиток.

Керував проектом відновлення міста у районі Поптахоф Дельфт (Ныдерланди), виконував обов’язки начальника відділу містобудування Дельфту, викладав у Дельфтському технологічному університеті (доцент). 

Наразі надає експертну підтримку в рамках діяльності організації PUM Netherlands Senior Experts - www.pum.nl

Дірк ван Пайп (1962) – надзвичайно креативний дизайнер-урбаніст. Має багаторічний досвід у сфері міського планування та дизайну, а також в розробці дизайну міського громадського простору. 

Його досвід фокусується на таких темах як концепція розвитку міських районів, розташованих біля водойм, ущільнення міст і стрімкий міський розвиток. 

У місті Роттердам (Нідерланди) займався міським плануванням центральної частини міста, також розвитком основних зон загального користування, до прикладу, скейтпарками Вестблак (Westblaak) і Ляйнбан (Lijnbaan). 

Отримав почесну відзнаку – Європейський Приз за розвиток міського простору. Викладав у Роттердамській Архітектурній Академії.

Працював у Департаменті житлового господарства та міського планування Муніципалітету Роттердаму (дизайнер міського простору, ландшафтний дизайнер і керівник проектів).

У 2009 році заснував об’єднанням DEURBANISTEN, яке і очолює www.urbanisten.nl/wp/?portfolio=rotterdam-public-spaceТеги: Мережеве суспільство | Творчі містаПідпишіться на нашу
Розсилку