23 березня 2013 року у м. Вінниці в приміщенні міської ради відбудеться майстер-клас із брендингу міст "Як розбудити приспану красу українських міст".
Майстер-клас організовує Інститут розвитку міст (Вінниця) спільно з нідерландськими експертами-урбаністами Робертом ван Гамереном і Дірком ван Пайпом.
Довідка:
Роберт ван Гамерен (1951) – інженер-урбаніст, який має досвід у розробці концепцій розвитку міст та управлінні процесами в Нідерландах як у "країні велосипедів". Здобув освіту в одному з найкращих технічних навчальних закладів Європи, Дельфтському Технологічному Університеті, за спеціалізацією "міське планування".
Область діяльності: містобудування, міська реконструкція,оновлення міст, проекти, які поєднують міське будівництво та міський розвиток.
Керував проектом відновлення міста у районі Поптахоф Дельфт (Ныдерланди), виконував обов’язки начальника відділу містобудування Дельфту, викладав у Дельфтському технологічному університеті (доцент).
Наразі надає експертну підтримку в рамках діяльності організації PUM Netherlands Senior Experts - www.pum.nl
Дірк ван Пайп (1962) – надзвичайно креативний дизайнер-урбаніст. Має багаторічний досвід у сфері міського планування та дизайну, а також в розробці дизайну міського громадського простору.
Його досвід фокусується на таких темах як концепція розвитку міських районів, розташованих біля водойм, ущільнення міст і стрімкий міський розвиток.
У місті Роттердам (Нідерланди) займався міським плануванням центральної частини міста, також розвитком основних зон загального користування, до прикладу, скейтпарками Вестблак (Westblaak) і Ляйнбан (Lijnbaan).
Отримав почесну відзнаку – Європейський Приз за розвиток міського простору. Викладав у Роттердамській Архітектурній Академії.
Працював у Департаменті житлового господарства та міського планування Муніципалітету Роттердаму (дизайнер міського простору, ландшафтний дизайнер і керівник проектів).
У 2009 році заснував об’єднанням DEURBANISTEN, яке і очолює www.urbanisten.nl/wp/?portfolio=rotterdam-public-space
Теги: Мережеве суспільство | Творчі міста