Про архітектуру та міста

14.03.2013

14 березня 2013 Центр міської історії Центрально-Східної Європи разом із lypneva.com та НУ "Львівська політехніка" запрошують на відкриті лекції архітектора Віктора Зотова.

Лекція 1: Проекти "Zotov&C": Не Нашкодити" відбудеться у четвер 14 березня о 14.00 в аудиторії 304, Головного корпусу НУ "Львівська політехніка" (Львів, вул. С.Бандери, 12).

Головний предмет проектування для студії Zotov&Co, це процеси, а основним принципом є "не нашкодити". Таким чином, головним для роботи студії є правила та простора. У такому маніфестованому настрої відбудеться огляд та обговорення найхарактерніших проектів архітектурної студії Zotov&Co.

Лекція 2: Благоустрій міста: Про Справжнє відбудеться у четвер 14 березня о 19.00 у Конференц-залі Центру міської історії (Львів, вул. Акад. О. Богомольця, 6).

Місто – це не лише про будівлі. Набагато важливіше в архітектурі, це простір між будівлями, та процеси, які в ньому протікають. Будівлі та процеси об’єднуються простором, а простір – це свобода. Якщо наше суспільство прагне свободи, то чому наші майдани і вулиці такі захаращені і так мало простору? Ця лекція присвячена переосмисленню того, що справді важливо для архітектури міста.

Віктор Зотов, засновник архітектурного бюро Zotov&Co (Київ, Україна) куратор міжнародного молодіжного архітектурного фестивалю CANactions.

Детальніше - Майданчик урбан-руху Lypneva.com

Підпишіться на нашу
Розсилку