Форум місцевого самоврядування

01.04.2013

У Львові завершився дводенний Форум місцевого самоврядування. За підсумками дискусій та думок, що лунали під час їх проведення було сформовано резолюцію, яка відображає шляхи вирішення проблем місцевого самоврядування.

У Форумі взяли участь понад 160 учасників: представники міст обласного та місцевого значення, селищ, а також представники Верховної Ради, Адміністрації президента, посольств міжнародних організацій та дипломатичних місій.

Зокрема на Форумі були представлені: Донецьк, Полтава, Кіровоград, Славське, Турка, Трускавець, Самбір, Львів, Бурштин, Жидачів, Павлоград, Сколе, Новояворівськ, Тернопіль, Добротвір, Черкаси, Кам’янка-Буська, Угнів, Східниця, Дрогобич, Городок, Миколаїв Дністровський, Рівне, Червоноград, Стрий та ін.

В перший день Форуму відбулись жваві панельні дискусії на теми: "Реформа місцевого самоврядування", "Бюджетний блок", "Містобудування та культурна спадщина".

Довідка

Організатори та партнери Форуму: КУ Інститут міста, Львівська міська рада, Львівське регіональне відділення Асоціації міст України, Офіс Ради Європи в Україні, Програма розвитку ООН в Україні, Фонд Фрідріха Науманна за Свободу, проект Місцевий економічний розвиток міст України, Німецьке товариство міжнародного співробітництва.

Джерело: ЛМР
Фото: Інститут міста

Резолюція Всеукраїнського Форуму Місцевого Самоврядування у місті Львові, 28-29 березня 2013 р.Теги: Громадянське суспільствоПідпишіться на нашу
Розсилку