Зробимо Україну чистою!

17.03.2011

16 квітня 2011 року по всій Україні одночасно пройде національна акція "Зробимо Україну чистою!". В один день з 11.00 до 14.00 пройдуть організовані прибирання парків та інших зелених зон від сміття по всій Україні.

Мета національної кампанії "Зробимо Україну чистою!":

  • Докорінно змінити ставлення українських громадян та влади до життєвого простору.
  • Привчити не засмічувати довкілля і дбати про нього.

Стратегія для реалізації поставленої мети:

  • Залучати людей до ДІЙ з покращення довкілля, шляхом проведення зустрічей та спільної організації масштабної акції очищення України від сміття.

Ціль проекту  - не просто прибрати країну, ми хочемо виховати в українців необхідність жити в чистому просторі та не кидати сміття на вулицях.  Досвід попередніх локальних прибирань показує, що людина, котра прийняла участь у прибиранні вже не може кинути сміття поза урною.

Довідка:

"Зробимо Україну чистою!" – це частина міжнародної ініціативи "Let’s do it world!", заснованої у 2008 році в Естонії. Організаторам акції з очищення лісів і парків "Let’s do it 2008" вдалося залучити у невеликій прибалтійській країні більше 50 000 волонтерів і прибрати більше 10 000 тонн сміття.

На сьогодні подібні акції вже відбулись в Індії, Португалії, Румунії, Словенії, Литві та Латвії. Ідея проведення цієї акції -донести до свідомості кожного мешканця України, що він є внеском у красу та чистоту своєї країни.Планується у Фінляндії, Індії, …

Детальніше на сайті кампанії "Зробимо Україну чистою!".

фото: ПолтавщинаТеги: Громадянське суспільство | Громадський простірПідпишіться на нашу
Розсилку