Фестиваль "de:coded" у Львові

07.04.2011

Фестиваль "de:coded" – єдиний в Україні 72-х годинний IT фестиваль.

Фестиваль стане місцем, де усі охочі зможуть взяти участь у професійних IT конкурсах та семінарах, прослухати доповіді професіоналів сфери IT, побачити незабутнє шоу та незвичайну виставку IT пристосувань. 

Фестиваль покликаний об’єднати людей, зацікавлених галуззю IT, створити дружню атмосферу для них та мотивувати до саморозвитку, пошуку і втіленню нових ідей та проектів.

“de:coded” – це рух у сфері інформаційних технологій та комп’ютерного мистецтва, покликаний створити ідеальну атмосферу для мотивації студентів і молодих IT спеціалістів до саморозвитку, пошуку і втіленню нових ідей та проектів.

“de:coded” – це те, що об’єднує людей, для яких технології стали невід’ємною частиною життя; людей, що зв’язали своє життя зі світом IT.

“de:coded” – це ціла низка цікавих змагань з програмування, робототехніки, дизайну технічних пристосувань, project management’у та багато іншому.

Відтепер любителі та професіонали сфери IT можуть приймати участь в конкурсах, вигравати призи, отримувати новий досвід, а також втілювати в життя власні ідеї майже цілий рік!

Головне – бажання, решту Вам забезпечить “de:coded”!

Фестиваль є частиною святкувань до Дня міста Львова.

Детальніше про фестиваль можна дізнатися на веб-сторінці De:coded

джерело: Lviv-OnlineТеги: Мережеве суспільство