"Сприяння соціальному підприємництву"

07.04.2011

"Сприяння соціальному підприємництву" — це новий проект Британської Ради в Україні та інших країнах світу. Його головна мета - поширення ідеї соціального підприємтства в українському суспільстві та надання юридичної, фінансової й консультативної допомоги соціальним підприємцям, які прагнуть розпочати власну справу.

Підприємства, що мають на меті вирішення соціальних проблем, успішно існують в багатьох країнах. Лише у Великобританії сьогодні налічується понад 50,000 таких організацій — від центрів фахової підготовки чи догляду за неповносправними людьми до броварень і навіть готелів, що належать громаді!

Проект "Сприяння соціальному підприємництву" розроблено спільно з понад 20 британськими соціальними підприємствами, НУО, університетами й урядовими структурами. 

В Україні Британська Рада працює з 80 соціальними підприємцями в трьох регіонах — Львівській, Донецькій областях і в Автономній Республіці Крим.

Партнери проекту в Україні — Фонд Східна ЄвропаЕрсте Банк та PricewaterhouseCoopers.

Учасники програми отримують юридичну, фінансову й консультаційну підтримку від Британської Ради та партнерів проекту, потрібні для вдалого початку власного соціального бізнесу в українському контексті.

Якщо Ви бажаєте стати соціальним підприємцем, але не подавали заявку на участь у проекті? Тоді ви можете взяти участь в наступному відборі учасників, який буде оголошений впродовж першого півріччя 2011 року. 

Детальніше про проект на веб-сторінці Британської ради в Україні

фото: Erste BankТеги: Соціальне підприємство