Семінар молодих мерів

07.04.2011

24-25 лютого 2011 р. у Вінниці тривав міжнародний семінар молодих мерів на тему "Розвиток міст східної Європи", ініціатором проведення якого виступив Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Участь у семінарі взяло 14 очільників міст таких країн як Болгарія, Хорватія, Польща, Латвія, Грузія, Вірменія, Молдова та Україна.

Разом з Вінницьким Інститутом розвитку міст над організацією цього семінару працювали представництво Британської Ради в Україні та Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO.

Протягом першого дня учасники семінару обговорили чотири теми: "Майбутнє економіки міста і культурної політики в перспективі", "Сучасні підходи до територіального маркетингу", "Тенденції розвитку сучасного міста", "Регіональний і міський баланс". Своїми думками із ними ділились експерти з питань урбаністики Кріс Мюррей (Великобританія) та Роберт Залкельд (Швейцарія).

Наступного дня мова йшла про роль творчості і культурного розвитку у повсякденному житті, а також про інфраструктурні проблеми, які є актуальними для кожного міста.

Про досвід європейських міст щодо використання творчого підходу у вирішенні проблем та про принципи управління місцевими інвестиціями учасникам семінару розповідав фахівець із Великобританії Франсуа Матарассо. 

Детальніше про семінар можна дізнатися на веб-сторінці "Обозревателя"

фото: Міста України

Нижче можна переглянути звіт про міжнародний семінар молодих мерів.

 Теги: Творчі міста