VAU-Fest 2011

21.04.2011

"VAU-Fest" (Video-Art-Ukrainka Festival) - Міжнародний Фестиваль Короткометражного кіно та Відео арту, який проводиться щорічно в мальовничому містечку під назвою Українка, розташованому на берегах двох легендарних річок - Дніпра і Стугни.

"VAU-Fest" представляє новітні досягнення в експериментальному кінематографі. Це творчий простір, в якому активно співпрацюють та обмінюються досвідом професіонали і аматори у сфері аудіовізуального мистецтва.

У рамках фестивалю також проводяться освітні лекції та майстер-класи, відкриті для широкої аудиторії, демонструються кінопрограми зарубіжних фестивалів-партнерів.

Триває активна підготовка до ІІ Міжнародного кіно-відео фестивалю "VAU-Fest 2011", який цього року відбудеться 21-22 травня.

Організатори фестивалю запрошують усіх охочих вирушити "На
пошуки золотої рибки
" та оголошують конкурс відеоробіт!

"VAU-Fest 2011" присвячений художникові-авангардисту Марселю Дюшану, який завдяки оригінальності своїх ідей вважається однією з культових фігур в мистецтві XX століття.

На конкурс приймаються професійні та аматорські фільми у наступних номінаціях:

1. Художній фільм – до 25 хв.
2. Документальний фільм – до 25 хв.
3. Анімація – до 15 хв.
4. Відео арт – до 10 хв.
5. Музичний відеокліп
6. Соціальний ролик – до 90 сек.

Для участі у фестивалі необхідно до 7 травня 2011 року надіслати фільм та заповнену анкету на адресу чи електронну скриньку фестивалю.

Докладніше ознайомитися з вимогами та завантажити анкету учасника можна на сайті ФестивалюТеги: Творчий клас | Копірайтні мистецтва