Яке майбутнє старого міста у Львові?

22.04.2011

21 квітня 2011 року на пленарному засіданні сесії, депутати Львівської міської ради затвердили Інтегровану концепцію розвитку центральної частини м.Львова.

Робота над концепцією розпочалась в грудні 2009 року, коли була створена робоча група, до якої були залучені представники різних департаментів ЛМР, інституцій міста та експерти Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Інтегрована концепція розроблена в рамках реалізації спільного проекту Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м.Львова"

Концепція описує всі важливі заходи та проекти з розвитку історичної частини міста Львова на наступні 10 років.

Концепція окреслює заходи та проекти відповідно до тематичних груп: культурна спадщина, проживання в центральній частині міста, громадський простір, транспорт, інфраструктура міста, економіка та торгівля, туризм, соціальна та культурна сфери.

Між окремими секторами існують тісні зв’язки та взаємодія. Сприяння та використання можливого ефекту взаємодії є важливою складовою стратегічного підходу до майбутнього розвитку міста.

Більше про концепцію дивіться на сайті проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова"

Ознайомитися з концепцію можна нижче:Теги: Громадянське суспільство | Творчі міста