Нові арт проекти від Google

28.04.2011
Red Bull Street Art Project

Нещодавно компанія Google запустила мистецький проект "Google Art Project" на сторінках якого можна переглянути у високій роздільній здатності мистецькі роботи 17 музеїв світу.

Ви можете переміщатися по галереях, обирати твори мистецтва, читати інформацію про них. На інформаційній вкладці можна прочитати супровідний текст про твір, знайти інші роботи того ж художника і подивитися відеоролики на YouTube, що розповідають про картину, а також прослухати аудіофайли.

Для створення панорами інтер'єрів музеїв фахівці Google спеціально допрацювали апаратуру, що використовувалася при створенні сервісу "Перегляд вулиць". Результати зйомок були зведені воєдино, і тепер всі користувачі зможуть легко "прогулятися" по 385 залах різних галерей світу.

Інший цікавий проект на базі перегляду вулиці від Google демонструє твори стріт-арту з можливістю перегляду творів графітчиків у різних локаціях.

Лише за кілька днів реалізації проекту Street Art View на сайті з'явилася велика кількість тегів робіт графітчиків світу на стінах різних міст. Не оминули увагу таких відомих авторів як Бенксі, Кейт Харінг та ін.

Детальніше про мистецький проект дивіться на блозі Google або переглядайте проект на сайті www.googleartproject.com. Стріт-арт проект доступний на сайті www.streetartview.comТеги: Копірайтні мистецтва | Творчі міста | Мережеве суспільство