ВелоДень в Україні

23.05.2011

Більш, ніж у 20 містах велосипедисти проїдуть центральними вулицями своїх міст на традиційному велопараді, виступаючи за взаємоповагу на дорогах.

Усім, для кого велосипед став способом життя, а активність асоціюється, насамперед, з велосипедом.

Усім, для кого Україна – одна із найзеленіших країн у світі й хто хоче, щоб вона такою і залишалася.

Усім, хто хоче, щоб наша країна стала європейською державою не тільки по визначенню, але й стосовно велосипедистів.

Велодень 2011 розпочнеться загальним збором велосипедистів 28 травня. У різних містах своє місце збору та година початку руху тому слідкуйте за оголошеннями у свому місті.

Збираючись разом, щоб показати, як нас багато, ми лише хочемо сказати:

  •  Давно варто визнати велосипедистів, рівноправними учасниками дорожнього руху. 
  • Внесення велодоріжок у плани капітальної забудови міста – актуальна проблема, яку потрібно вирішувати не коли-небудь, а вже зараз. 
  • Велостоянки в громадських місцях - така ж данина поваги громадянам міста, як і стоянки для авто або переходи для пішоходів. 
  • Душові й вело-паркування для працівників – не примха, а нагальна потреба. 
  • Велосипед – екологічно чистий вид транспорту й всім велосипедистам не байдуже до проблем екології і того, в якому вигляді ми залишимо нащадкам навколишнє середовище.

Акція не є політичною і є проявом доброї волі велосипедистів!


Кожне місто вже має свою історію велоруху. У Львові вже багато років ведеться обговорення концепції створення велодоріжок та велоінфраструктури.

Ще одна можливість долучитися до дискусії на тему вело-Львова випаде 9 червня  в рамках показу чеського документального фільму "Авто*Мат" .

Кінопоказ та дискусію організовує проект "Артхаус Львів" з Міжнародним фестивалем документального кіно "Docudays UA", Центром правових та політичних досліджень та Центром міської історії Центрально-Східної Європи.

28-29 травня з нагоди 100-річчя велотуризму в Карпатах відбудеться акція "Велодень в Карпатах", який організувується в рамках проекту "ВелоКраїна". Детальніше про програму заходів можна дізнатися на сайті ВелоКраїни.

Тим часом у Львові триває робота над затвердженням вело мережі. Ознайомитися з останньою версію схеми вело доріжок можна нижче.

Детальніше про подію дивіться на веб-сторінці Вело Дня
Інформація про кінопоказ фільму Авто*Мат на веб-сторінці проекту "Артхаус Львів"

фото: 5mw.ru Теги: Громадянське суспільство | Творчий клас | Мережеве суспільствоПідпишіться на нашу
Розсилку